Portrétní focení Blansko

PORTRÉT vnímám především jako zachycení krásy duše člověka a jeho jedinečnosti. A protože duše sídlí v hloubi a ne na povrchu, focení se mnou probíhá zpočátku jako rozhovor a/nebo procházka přírodou, abyste se mohli v klidu přeladit skutečně sami na sebe, abyste postupně ztišili všechny myšlenky, uvolnili se a dopřáli si být 100% sami sebou. Abyste si na mě i na focení zvykli. Většinou se mnou bývá legrace a o povzbuzení není nouze. Poskytnu Vám také volnost a tolik času, kolik potřebujete, aby výsledkem byly fotografie, na kterých se nejen poznáte, ale budete se i sami sobě opravdu líbit.


malé PORTRÉTNÍ FOCENÍ
1h focení – 10 foto – 2100 Kč

Kratší verze osobního portrétního focení, které trvá cca 1h a výsledkem je 10 retušovaných fotografií v digitální podobě. V ceně služby je dojezd za klienty v okruhu 15km od mého bydliště. Tiskové služby jsou možné za příplatek.


VELKÉ PORTRÉTNÍ FOCENÍ
1,5-2h focení – 20 foto – 3200 Kč

Delší verze osobního portrétního focení, které trvá 1,5-2h a výsledkem je 20 retušovaných fotografií v digitální podobě. V ceně služby je dojezd za klienty v okruhu 15km od mého bydliště. Tiskové služby jsou možné za příplatek.


Místo focení vybereme společně. Tak, aby dobře vypadalo a bylo zároveň i podle Vašeho gusta. V okolí Blanska a v Moravském Krasu je mnoho krásných lokalit. Ale můžeme se posunout i dál, směrem Boskovice, Vyškov nebo Brno. Pak je jen potřeba k ceně balíčku připočítat náklady na cestu, vč. zpáteční (7,50 Kč/km). Pokud však přijedete až za mnou, dopravu Vám z balíčku odečtu (250Kč). Kromě venkovního focení jde domluvit i focení v ateliéru.

Jiné množství fotografií či délka focení a speciální požadavky, to vše je možné. Dejte mi vědět Vaši představu a já Vám ráda zpracuji kalkulaci.

Portrétní focení lze věnovat i prostřednictvím STYLOVÉHO DÁRKOVÉHO POUKAZU a to jak na uvedené balíčky, tak i individuálně. U balíčků zakoupených prostřednictvím dárkových poukazů lze uvedenou slevu na dopravu nahradit pouze navýšením počtu fotografií. Mají půlroční platnost.

1 ledna, 2023