Rodinné focení v přírodě

PORTRÉTOVÁNÍ RODIN pojímám především autenticky a hravě. Obzvlášť malé děti, aby vydržely, potřebují, aby bylo zábavné a veselé. Focení tedy není jen o focení. Tvoříme společně fajn a uvolněnou atmosféru, ve které pak vznikají fotky, které Vám i s odstupem času vyloudí úsměv na tváři, pohladí Vás, připomenou hezké chvíle. Dopředu počítám s delším časem, abyste si všichni na mě i fotoaparát zvykli. Rodinné focení probíhá v přírodě, nejčastěji formou procházky, která též přispívá k pohodě všech členů. S těmi nejmenšími je pak možnost využít i park či hřiště a fotit klidně v průběhu jejich her. Vítaní jsou i všelijací čtyřnozí chlupatí kamarádi, příp. s nimi je možné domluvit i focení zvlášť. Pokud máte malé miminko a venku by mu byla zima, mohu Vám udělat rodinné fotografie i v teple domova. Stejně tak, pokud si přejete mít pár společných snímků třeba s prarodiči, kteří si už do terénu tolik netroufnou, přijedu za Vámi a nafotím vše doma, na zahrádce nebo dvorku. Ozvěte se, vše s Vámi ráda proberu.


malé RODINNÉ FOCENÍ
1-1,5h focení – 15 foto – 2700 Kč

Kratší verze rodinného focení v přírodě, které trvá cca 1-1,5h a výsledkem je 15 retušovaných fotografií v digitální podobě. V ceně služby je dojezd za klienty v okruhu 15km od mého bydliště. Tiskové služby jsou možné za příplatek.


VELKÉ RODINNÉ FOCENÍ
1,5-2h focení – 30 foto – 4200 Kč

Delší verze rodinného focení v přírodě, které trvá 1,5-2h a výsledkem je 30 retušovaných fotografií v digitální podobě. V ceně služby je dojezd za klienty v okruhu 15km od mého bydliště. Tiskové služby jsou možné za příplatek.


Místo focení vybereme společně. Tak, aby dobře vypadalo a bylo zároveň i podle Vašeho gusta. V okolí Blanska a v Moravském Krasu je mnoho krásných lokalit. Ale můžeme se posunout i dál, směrem Boskovice, Vyškov nebo Brno. Pak je jen potřeba k ceně balíčku připočítat náklady na cestu, vč. zpáteční (7,50 Kč/km). Pokud však přijedete až za mnou, dopravu Vám z balíčku odečtu (250Kč).

Jiné množství fotografií či délka focení a speciální požadavky, to vše je možné. Dejte mi vědět Vaši představu a já Vám ráda zpracuji kalkulaci.

Rodinné focení lze věnovat i prostřednictvím STYLOVÉHO DÁRKOVÉHO POUKAZU a to jak na uvedené balíčky, tak i individuálně. U balíčků zakoupených prostřednictvím dárkových poukazů lze uvedenou slevu na dopravu nahradit pouze navýšením počtu fotografií. Mají půlroční platnost.

1 ledna, 2023