INFO

FOCENÍ A CENY

Každé focení je jedinečné.
Každý má jiná přání.
Každé focení trvá různě dlouho.

Cenu tedy obvykle domlouvám individuálně, ale mám pro Vás i několik balíčků pro PORTRÉTNÍ A RODINNÉ FOCENÍ V PŘÍRODĚ, které vychází z dlouhodobě nejoblíbenějších kombinací:

MALÉ PORTRÉTNÍ FOCENÍ
1h focení – 10 foto – 2100 Kč

VELKÉ PORTRÉTNÍ FOCENÍ
1,5-2h focení – 20 foto – 3200 Kč

MALÉ RODINNÉ FOCENÍ
1-1,5h focení – 15 foto – 2700 Kč

VELKÉ RODINNÉ FOCENÍ
1,5-2h focení – 30 foto – 4200 Kč

V ceně balíčků je započtená cesta za Vámi v okruhu do 15km od mého bydliště. Pokud bude místo focení vzdálenější, budou k ceně připočteny náklady (7,5 Kč á km) a je potřeba počítat i s cestou zpět. Naopak, pokud přijedete Vy až za mnou, odečtu Vám částku za dopravu z uvedené ceny.

V ceně není tištěná podoba fotografií, ale mohu ji zprostředkovat a to v té nejvyšší kvalitě.

Jiné množství fotografií nebo delší focení bude spočítáno individuálně.

Jako fajn dárek pro Vaše blízké nabízím i stylové DÁRKOVÉ POUKAZY a to jak na uvedené balíčky, tak i individuálně, s ohledem k Vašim přáním a potřebám. Podmínky u balíčků zakoupených prostřednictvím dárkových poukazů zůstávají stejné, avšak uvedenou slevu na dopravu lze nahradit pouze navýšením počtu fotografií. Poukazy jsou platné půl roku.


DOKUMENTOVÁNÍ AKCÍ A SVATBY
Tento typ focení je vždy na dotaz. Orientační cena jedné fotografie je 150 Kč, ta přesná pak záleží na tom, kolik snímků budete chtít, kolik času bude potřeba k focení a jaká budou Vaše přání. Dejte mi vědět Vaši představu a já Vám ráda zpracuji kalkulaci, ať už pro Vaše veřejná nebo soukromá setkání, společenské, kulturní, firemní a školní akce, narozeninové a rodinné oslavy, večírky či svatby.

13 září, 2019