INFO

Cena

Každé focení je jedinečné.
Každý má jiné požadavky.
Každé focení trvá různě dlouho.

Cenu obvykle domlouvám individuálně, ale nyní jsem navrhla i balíčky pro portrétní focení, které vychází z dlouhodobě nejoblíbenějších kombinací:

MALÉ PORTRÉTNÍ
1h – 10 foto – 1800 Kč*

VELKÉ PORTRÉTNÍ
2h – 20 foto – 2900 Kč*

MALÉ RODINNÉ
1-1,5h – 15 foto – 2300 Kč*

VELKÉ RODINNÉ
1,5-2h – 30 foto – 3500 Kč*

Jiné množství fotografií nebo fotografování, které bude už z podstaty náročnější na čas, je samozřejmě také možné, ale bude spočítáno individuálně, na základě informací od vás.

V ceně není tištěná podoba fotografií, ale mohu ji zařídit či zprostředkovat a to v té nejlepší kvalitě.

* Záleží mi na spravedlivé ceně a proto u balíčků nabízím i určité slevy a to za vše, co mi šetří čas nebo pomáhá. V součtu lze u každého z nich snížit cenu o více než 400 Kč. Co je tedy v ceně je započítáno/ kde je možné ušetřit:

  • Dojezd za vámi v okruhu do 15km od mého bydliště. Pokud pojedu dál, budou k ceně připočteny náklady (6,5 Kč á km) a je potřeba počítat i s cestou zpět. Naopak, pokud přijedete vy až za mnou, odečtu vám 200 Kč z uvedené ceny.
  • Můj čas během focení a mnoho pořízených fotografií, ze kterých se k vám dostanou jen ty nejlepší. Jejich výběr, zaslání k vašemu osobnímu výběru, následné zpracování, úpravy a retuš. Odeslání finálních fotografií a/nebo cd s fotografiemi. V této oblasti lze cenu snížit o 200 Kč, pokud výběr fotografií necháte celkově na mně. Vybírám s nejlepším vědomím a svědomím, přesto se může stát, že náš vkus se může lišit, což je potřeba vzít při rozhodování v potaz.
  • 2 zpracované fotografie navíc jako poděkování za možnost prezentace na mých stránkách (web/fb/ig); všechny fotografie samozřejmě po dohodě.

Nabízím i DÁRKOVÉ POUKAZY a to jak na uvedené balíčky, tak i individuálně, s ohledem k vašim přáním a potřebám. Poukazy jsou platné půl roku. Podmínky u balíčků zakoupených pomocí dárkových poukazů zůstávají stejné, avšak uvedené slevy lze poskytnout pouze navýšením počtu fotografií.


DOKUMENTOVÁNÍ AKCÍ A SVATBY
Toto focení vždy na dotaz. Akce jsou náročné především na čas a množství pořízených snímků. Orientační cena jedné fotografie je 150 Kč. Ta přesná pak záleží na tom, kolik snímků si přejete a kolik času u vás strávím. Stačí dodat informace a kalkulaci vám ráda zpracuji na míru.13 září, 2019